Tavan çadırının dış kabuğu hangi malzemeden yapılmıştır ?

Karbon Fiber den oluşmaktadır. Cam elyaf ve polyesterden üretilmiştir.

Ürünlerimizin üretimi kendimize ait olup kendiliğinden oluşacak her türlü deformasyonda 2 yıl tarafımızdan garantilidir.

Tavan çadırının dış kabuğu sıcak,soğuk,güneş,kar ve yağmur yani her türlü hava şartlarında kullanılmak üzere üretilmiştir. Her şekilde istediğiniz yerde kullanılabilir gönül rahatlığıyla aracınızda taşıyabilirsiniz. Hava şartları için Elyaftan hariç özel son katman kullanılmıştır.

Standart olarak siyah ve beyaz renk kullanmaktayız ancak aracınızın rengine uygun renge boyanabilmektedir. Aracınızı boya kodunu vermeniz yeterlidir.

Yan tente poliüretan kumaştan üretilmektedir. Su geçirmez ve her türlü hava şartına uygundur. Uzun yıllar kullanılabilir.

Evet yan tentenin kumaşı özel ürettirilmiş olan profiller kullanılmıştır. Bu profillerde tente kumaşına dikilen bir fitil yuvası bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz zaman çok basit bir yöntemle herhangi beğendiğiniz bir kumaşla da değiştirebilirsiniz.

yaklaşık 20 cm yüksekliğinde 195*135 genişliğinde boş alan kalmaktadır bunun sayesinde tüm kamp eşyalarını hatta, yolculuk etmek isteseniz bir çok eşyanızı orada taşıyabilirsiniz.

Carbon Fiberi diğer ürünlere göre 2 katman daha fazla yapmaktayız her katman, ısı yalıtım derecesini arttırmaktadır. Ayrıca alttaki kullanılan kumaş da farklı bir katman oluşturduğundan dolayı çok rahatlıkla soğuk ve sıcak havada kullanılabilmektedir.

Biz diğer markalardan farklı olarak 3 kapılı ürün yapmayı tercih ettik. 3 giriş 1 pencere. Ancak her kapıda pencere olabilme özelliğine sahip. İlave arka giriş büyük araçlarda daha kolaylık sağlayacağını düşündük. Bu alışılmışın dışında olsa da daha avantajlı bir seçenektir.